Ten pierwszy krok......

Najlepszy moment w mojej pracy to ten, w którym stoimy przed lustrem i widzę twój błysk w oku, to niedowierzanie i zachwycenie za razem...

Jeszcze kilka godzin temu przyszłaś do mnie niepewna, troszkę przestraszona. A teraz patrzy na Ciebie w lustrze piękna, pewna siebie Kobieta, która może podbijać świat, jeśli tylko ma na to ochotę. 

Ta Kobieta to Ty. I tylko od Ciebie zależy, czy ta wizja stanie się rzeczywistością.

Jeszcze może nie dowierzasz, ale naprawdę możesz wyglądać jak Gwiazdy z pierwszych stron gazet. Wystarczy tylko chęć, Twoje zaangażowanie, dobra motywacja i moja pomoc. 

Moc wiedzy i doświadczenia

Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem można tego dokonać.... 

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, jakich nabyłam podczas kilkunastu szkoleń i kursów, m. in. pod okiem Anny Ciechomskiej w Color University w Warszawie. Jestem certyfikowaną Kolorystką (nr licencji 69/WK/2018), Kreatorem Wizerunku, Stylistką Ślubną i Personal Shopper. Doświadczenie w pracy z klientami i szkoleniach personelu zdobywałam od 2014 roku pracując w sieciówkach, prywatnych butikach i pracowni polskiej projektantki Elżbiety Dominiak Dominiak Design

(sukienka ze zdjęcia jest autorstwa pani Elżbiety).  

 

Pracując z osobami prywatnymi pomogłam już ponad setce klientom. Podczas konsultacji stylistycznych, wspólnych zakupów czy przeglądów garderoby moi klienci nabierają dystansu do siebie i swojej szafy. Kiedyś przeczytałam w pewnej "nie modowej" książce, że "porządek w szafie to porządek w życiu".  Im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w słuszności tego stwierdzenia. I ilekroć cytuję je moim klientom, zawsze na początku są zdziwieni, a po pewnym czasie przyznają mi rację :)

Działaj!

Pokażę Ci, jak w kilku prostych krokach możesz podkręcić swój wygląd i nabrać więcej pewności siebie. Po tym doświadczeniu będziesz się zastanawiać, dlaczego wcześniej na to nie wpadłaś/wpadłeś, by wybrać się do stylisty. Chcesz dalej czekać i podziwiać inne koleżanki, które uważasz za lepiej ubrane.....? Będziesz dalej zazdrościć kolegom czy przebojowym facetom? Szkoda życia. Działaj!

Kontakt:

StylistiQ Arte 

tel: 665 830 790

kontakt@stylistiqarte.com

ul Niecała

62-800 Kalisz

Polska