Mamy zasługują na to, co najlepsze

Aktualizacja: 25 maj 2020


Już za chwilę Dzień Matki...Masz już prezent?


Co roku to samo... Co kupić mamie na prezent? Zresztą, przy każdej okazji typu święta, imieniny, urodziny zawsze mamy dylemat. Perfumy? Szal? Coś słodkiego? A może masaż czy SPA? Każda mama jest inna, ale każda zasługuje na wszystko, co najlepsze, na luksus. I to nie tylko od święta.


Ukryte pragnienia


Jak czułaby się Twoja Mama, gdyby mogła na jeden dzień poczuć się jak Gwiazda filmowa..? Mogła by poczuć się jak uczestniczki programów typu "Sablewskiej sposób na..." czy innych programów z metamorfozami... Jak myślisz, czy czułaby się wówczas wyjątkowo? Często słyszę od kobiet, że bardzo chętnie oglądają tego typu programy i same chciałyby kiedyś skorzystać z takich usług, ale nie mają odwagi. Krępują się kamer, tego, że będą oceniane, że może znajomi to źle odbiorą. Z drugiej strony chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie, sposobie ubierania, czasem nawet próbują na własną rękę coś zmienić, ale z różnym efektem. Czasem nie wiedzą, gdzie szukać profesjonalisty, który mógłby pomóc. Często uważają, że są pilniejsze rzeczy i że dzieci/mąż/dom są ważniejsze niż potrzeby Matki Polki.


Oryginalny prezent


Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjnie, zmieniać coś w wyglądzie od czasu do czasu. Proponuję wyjść na przeciw marzeniom naszych Mam - czy mają dwadzieścia kilka lat, czy siedemdziesiąt kilka. Piękno nie ma wieku i warto je podkreślać. Zawsze. Możesz zrobić pierwszy krok i pokazać mamie, że widzisz w niej nie tylko matkę i żonę, ale też cudowną Kobietę. Podaruj jej cudowny dzień, pełen stylu i mody. Podaruj swojej Mamie Voucher na wybraną usługę lub na dowolną kwotę (od 50 zł).

Do wyboru usługi takie jak:

  • Konsultacje stylistyczne

  • Przegląd garderoby

  • Analiza kolorystyczna

  • Stylizacje okolicznościowe

  • Personal Shopping

  • Tworzenie Garderoby Kapsułowej

*Usługi można również łączyć w pakiety.


Zobaczysz, jak takie spotkanie może zainspirować Twoją Mamę do działania i naładować pozytywną energią :)


Niespodzianka na Dzień Matki - rabat 20% na wszystkie usługi

Wpisz Kod: DZIENMATKI
31 wyświetlenia0 komentarz

Kontakt:

StylistiQ Arte 

tel: 665 830 790

kontakt@stylistiqarte.com

ul Niecała

62-800 Kalisz

Polska